Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
28 грудня 2018 року
Не секрет, що Новий рік – найулюбленіше і найочікуваніше свято для дітей, котре чекають у кожній домівці та родині. Це час, коли збуваються мрії і відбуваються всілякі дива. Найбільше чекають прийдешніх свят  наші діти, саме вони вірять в чудеса та в казку, знають, що Дід Мороз у новорічну ніч постукає до них у вікно, або тихенько залишить подарунок під ялинкою, вірять у всемогутню силу добра, яка обов’язково переможе зло, й тим самим додають сил нам – дорослим. Новорічні та різдвяні свята завжди асоціюються зі сміхом та веселощами. Мабуть, саме тому й хочеться дарувати радість і гарний настрій нашій малечі. І, хто, як не дорослі, мають подарувати їм казку.
Тож у День Святого Миколая, за доброю традицією, Ковельщина розпочала цикл новорічно – різдвяних заходів для дітей району. В об’єднаних територіальних громадах відбулись відкриття  головних ялинок, а в усіх закладах загальної середньої освіти району гучно пройшли шкільні новорічні заходи, котрі подарували дітям гарний настрій та чимало нових вражень. Новий  рік нестримно увірвався у святкові  зали закружляв у шаленому вихорі  дітлахів та дорослих, перетворивши довгоочікуване свято на веселу та незабутню подію. В дружньому колі казкових героїв панувала тепла, атмосфера, адже кожна дитина мала чудову нагоду відчути себе учасником надзвичайного дійства. Веселі розваги біля красуні-ялинки та хороводи, запальні дискотеки зарядили всіх гарним настроєм і нестримною енергетикою на весь наступний рік. Головні герої кожного новорічного свята дідусь та його онука дарували дітлахам солодощі та позитивні емоції.
Кажуть, що кожне сказане  добре слово в ці дні має магічну силу і кожен добрий вчинок допомагає зробити цей світ кращим і світлішим. Тож нехай 2019 рік принесе кожному гармонію і благополуччя, любов і щастя. А нашій рідній Ковельщині  та Україні – довгоочікуваний  мир. Нехай кожне бажання, загадане в Новорічну ніч, неодмінно здійсниться. Щасливих усім новорічних та різдвяних свят!

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація