Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
27 грудня 2018 року
Своєріднім підведенням підсумків діяльності  галузі культури району у році, що минає стала нарада із клубними та бібліотечними працівниками району, що відбулась у  винятково привітній та  святковій атмосфері сьогодні  27 грудня 2018 року. Привітавшись особисто  із працівниками закладів культури та бібліотек  району, поцікавившись їх справами та здоров’ям, голова районної державної адміністрації Віктор Козак   долучився до офіційної частини зустрічі, де мав слово для виступу. Тож щирими були слова вдячності за працю та віншування з прийдешніми новорічно – різдвяними святами адресовані Віктором Теодосійовичем учасникам зібрання.
«В рамках дії реформи децентралізації влади цілком логічним є той факт, що працівники клубних та бібліотечних установ переходять працювати в ОТГ та я  закликаю усіх вас, керівників органів місцевого самоврядування зберегти ті напрацювання, досвід, професіоналізм і спілкування, які ви маєте на сьогодні в галузі культури  та підтримувати тісний професійний зв’язок  у вигляді спільних виїзних нарад, творчих зустрічей. Гарним прикладом співпраці  з профільними структурними підрозділами об’єднаних територіальних громадами є проведення відділом освіти райдержадміністрації  нарад, засідань колегій, котрі відбуваються на території громад і  ставлять  за мету обговорити ті  питання, які потребують спільного вирішення, опрацювання, узгодження, а також дають можливість ознайомитись з діяльністю закладів загальної середньої освіти району, їх матеріальною  та технічною базою, кращими практиками освітнього процесу. То ж я бажаю, що всі ви і наділі були разом, адже людські відносини мають залишатися виключно дружніми, а співпраця дієвою та результативною», зазначив голова райдержадміністрації у своєму виступі. А також побажав усім миру в серці, в кожній родині і в Україні та гарних новорічно - різдвяних свят.
Продовженням зустрічі стала церемонія нагородження відзнаками  відділу культури райдержадміністрації. Тож оплесками, грамотами, квітами  та традиційними «Многії літа»  із золотим ювілеєм представники влади району та колеги привітали Тамару Сачук,  бібліотекаря бібліотеки – філії села Кричевичі та Зінаїду Дудік, директора будинку культури с. Дроздні.
Далі, у рамках зустрічі, начальник відділу культури райдержадміністрації Тетяна Матяшук проаналізувала та підсумувала діяльність галузі культури району у 2018 році, котрий був насичений подіями, що мали місце у культурно – мистецькому житті Ковельщини, а також у повсякденній роботі  працівників культури. Тож було успішно  проведено  чергову переатестацію  колективів, котрі носять звання «народний» та «зразковий»,  відбулась переатестація клубних та бібліотечних працівників. Завдяки працівникам галузі культури Ковельщина брала активну участь у Міжнародному фестивалі  українського фольклору «Берегиня», в обласному фестивалі повстанської пісні,  та інших заходах обласного та  районного рівнів. Окремо говорилось про фінансування галузі у 2019 році, отримання платних послуг, зміцнення матеріально – технічної бази, а також перспективи розвитку  та плани діяльності на майбутній рік.  Про роботу бібліотечних установ у структурі  Централізованої  бібліотечної системи учасників зібрання інформувала керівник установи – Галина Божик.  В свою чергу директор районного Будинку культури Петро Журавель говорив про культурно – мистецькі заходи, що відбуватимуться на Ковельщини у перші місяці Нового року, їх формат та категорію учасників. З поміж іншого, кожен доповідач дякував колегам за працю, за особисту участь у творчому  житті Ковельщини та, звісно, лунали щирі та щедрі привітання з прийдешнім Новим роком, різдвяними святами і побажання здоров’я, миру,  достатку та благополуччя.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація