Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
24 грудня 2018 року

                                                                                 Шановні ковельчани!
24 грудня 1518 року увійшло в нашу історію як одна з найважливіших подій – Ковелю було надане Магдебурзьке право. Період інтенсивного економічного розвитку Ковеля припадає на часи, коли ковельські землі належали королеві Боні - Неаполітанській принцесі, яка була другою дружиною польського короля Сигізмунда I. Магдебурзьке право є однією з ознак приналежності до європейського світу, адже виникло і розвинулося воно саме у Європі, а закладені ним традиції місцевого самоврядування продовжують розвиватися й сьогодні.
П’ять століть сторінка за сторінкою творився літопис міста над Турією. Його мешканці додавали нових фарб у колорит вулиць.  А місцеве самоврядування з
історичним, науковим  та політичним значенням Магдебурзького права у його встановленні- це хороша можливість відчути себе господарями у своєму місті. Адже,  з любові до малої Батьківщини виростає неосяжна синівська любов до всієї нашої великої Вітчизни.
Тож нехай ковельчан  завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року  місто  розбудовується, розвивається, набуває європейського вигляду  заради майбутнього  дітей та з поваги до  батьків.
Від усієї душі зичимо  місту динамічного розвитку і процвітання, усім його мешканцям бажаємо  міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення! Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. 
 
З повагою, 
Віктор Козак, голова районної державної адміністрації 
Андрій Броїло, голова районної ради


   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація