Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
22 грудня 2018 року
21 грудня 2018 року на базі Голобської селищної ради об’єднаної територіальної громади відбулася зустріч із представником Волинського Інституту Права Інною Білик у рамках забезпечення експертної підтримки впровадження Стратегії розвитку Голобської ОТГ щодо реалізації реформи освіти на місцевому рівні, а відтак - необхідності дослідження та врахування громадської думки у цьому процесі.
Окреслення переваг децентралізації влади для місцевих закладів загальної середньої освіти, поліпшення матеріальної бази шкіл, нові якісні підходи в освіті - усе це здобутки на сьогодні, про які не раз згадувалося на експертній зустрічі, однак важливою складовою заходу, та й, власне, його метою, було обговорення проблем і потреб у сфері освіти з метою врахування цих висновків при підготовці стратегічного плану розвитку громади. Відтак до участі були задіяні члени стратегічного комітету, а сам навчальний захід організований в межах реалізації проекту забезпечення  експертної підтримки впровадження Стратегії розвитку Голобської ОТГ, що реалізується Волинським Інститутом Права за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (варто зазначити, що Стратегія розробляється за методикою, розробленою експертом шведсько-українського проекту  «Підтримка децентралізації в Україні» Войцехом Мархлєвським).
Тож, перебуваючи із робочим візитом на території громади, на загаданий захід завітав голова районної державної адміністрації Віктор Козак. Віктор Теодосійович пригадав час, коли на теренах Ковельщини розпочиналася децентралізація влади саме з Голобської селищної ради, акцентував, зокрема, як цей процес проходив у галузі освіти:
- Ми бачимо, яким є опорний навчальний заклад у Голобах, що змінилося у діяльності підпорядкованих йому шкіл-філій, бачимо позитив, аналізуємо недоліки, і думаємо, як зробити краще, - мовив Віктор Козак, а також додав:
- Важливо було не просто передати повноваження на місця, забезпечити державними коштами на розвиток, і, образно кажучи, пустити все на самохід. На початках необхідно було і підтримати, і, в деякій мірі, проконтролювати. Нині ж вони багато речей знають і вміють самі, але і надалі між районною владою і об’єднаними територіальними громадами є співпраця.
Насамкінець, Віктор Теодосійович наголосив на важливості сьогоднішнього й інших подібних заходів, адже «позиція відкритості, діалогу, вивчення громадської думки - оцінки важливих процесів є запорукою будівництва демократичного суспільства».  
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація