Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
22 грудня 2018 року
День енергетика — це свято всіх тих, хто у різні часи був причетний до створення та обслуговування енергетичних систем. Це також свято тих, хто сьогодні залишається на відповідальному посту працівника енергетичної галузі. Нарешті, День енергетика — свято всіх, для кого поняття «тепло» і «світло» — це не просто слова, а щоденна важка праця.
Отож, сьогодні у актовій залі Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго» урочисто вітали з професійним святом працівників енергетичної галузі.
Привітати колектив завітали перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, перший заступник міського голови Михайло Гетьман.  
Роман Кульцман висловив усім глибоку подяку за роботу, яку вони виконують у районі, за продуктивну співпрацю з органами місцевого самоврядування і побажав всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.
За вагомі особисті досягнення у виконанні службових обов’язків, особистий внесок  у розвиток  енергетичної галузі Ковельщини, активну громадянську позицію та з нагоди професійного свята – Дня енергетика грамотами райдержадміністрації, районної ради були нагороджені інженер виробничо-технічного відділу Ковельської філії  ПАТ «Волиньобленерго» Оксана Пархотюк, електромонтер Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго» Роман Кандиба.
Працівників енергетичної галузі також привітали заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, перший заступник міського голови Михайло Гетьман, колишній директор Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго» Анатолій Семенюк, які подякували за хорошу результативну роботу всьому колективу і директору Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго» Денису Бутоліну.
Денис Леонідович відзначив гарні показники в роботі Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго» та кращим працівникам енергетичної галузі було вручено грамоти та подяки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, а саме начальнику виробничо-технічного відділу Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго» Ірині Микуліч, механіку групи механізації і транспорту Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго» Миколі Моспанюку.
Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт, який підготували працівники районного будинку культури для всіх працівників енергетичної галузі та гостей, створивши святковий настрій для всіх учасників.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація