Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
22 грудня 2018 року
Як відомо, на засіданні Ради Регіонального розвитку Ковельського району, яка відбулася 07 грудня 2018 року, головою районної державної адміністрації Віктором Козаком був представлений план перспективного розвитку Ковельщини на 2019-2021 роки. Важливою його складовою є робота над залученням на терени району інвестицій, а великим практичним кроком уперед - презентація на міжнародному рівні проекту «Індустріальний парк «Ковель».
Ключовими факторами для інвестування в Ковельщину є вигідне географічне  розташування та автотранспортне сполучення, досвід залізничної  та автотранспортної логістики, виробничий та трудовий потенціал, доступ до інженерних мереж. Ураховуючи вищеперелічене та зважаючи на наявність відповідної земельної ділянки на території Люблинецької селищної ради, голова райдержадміністрації Віктор Козак, залучивши до роботи коло фахівців, упродовж року активно працював над реалізацією ідеї інвестиційного проекту, що в результаті отримав назву «Індустріальний парк «Ковель». Уперше проект представлений у рамках бізнес-форуму «Волинь-інвест 2018», який відбувся у вересні в обласному центрі. Наступним етапом стала участь Віктора Козака у діловій місії до Китайської народної республіки задля участі у Міжнародній Китайській Імпортній Виставці («China International Import Expo 2018»), на якій керівник виконавчої влади району презентував інвестиційну пропозицію. Було наголошено, що основною складовою індустріального парку автори проекту бачать транспортно-логістичний центр. Загальна площа земельної ділянки 45 га. 29 га – під індустріальний парк та 16 га для облаштування паркінгу та об’єктів інфраструктури. Однією з переваг земельної ділянки є її приміське розташування та транспортна доступність. Віддаленість від міста - близько одного кілометра. Окрім того, було окреслено форми співпраці у рамках діяльності індустріального парку, ідеї щодо можливих видів виробництва та пріоритетної діяльності, ряд фінансових пільг для учасників індустріального парку тощо. Словом, максимально продемонстровано інвестиційну привабливість презентованого проекту для представників міжнародного бізнесу.
Тож наразі триває робота над подальшим просуванням індустріального парку, а відтак, пошуку найбільш вигідних пропозицій, налагодження важливих контактів у рамках співробітництва влади та бізнесу.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація