Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
22 грудня 2018 року
Шановні працівники, ветерани енергетичної галузі!
Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика! Нині важко переоцінити роль енергетичної галузі. Професія енергетика є однією з найнеобхідніших, а від вашого професіоналізму та сумління залежить світло та тепло у наших домівках, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери. Щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно.
Час вимагає активного впровадження новітніх енергозберігаючих технологій, зміни психології споживачів енергетичної продукції. Сподіваємось, що ваші зусилля у цьому напрямку знайдуть розуміння і підтримку громади.
Шановні енергетики! У день вашого професійного свята дозвольте сказати щирі слова подяки за вашу важку, але вкрай важливу працю. Прийміть побажання міцного здоров’я, благополуччя, удачі та успіхів у нових проектах! Нехай надійною опорою у житті залишаються сім’я, рідні та друзі, а світло і тепло завжди зігрівають ваш дім! Міцного здоров’я, невичерпної енергії, професійних успіхів та особистого щастя!

З повагою,
Віктор Козак, голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради,
Андрій Броїло, голова районної ради
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація