Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
21 грудня 2018 рокуhttp://voladm.gov.ua/
У новий 2019-й рік Ковельщина   увійде зі своєчасно прийнятими  районним та селищними, сільськими бюджетами, що забезпечить стабільне функціонування усіх бюджетних установ  та соціально – освітньої сфери району. Як відомо, 13 грудня 2018 року, на 22 сесії районної ради народні обранці ухвалили головний фінансовий документ району на наступний рік. «Важливо, що в бюджеті на 2019 рік ми зберегли всі пріоритетні напрямки фінансування – освіта, соціальний захист, медицина, культура та заходи з енергоефективності. Основні показники головного фінансового документу району доводять, що бюджет є виваженим та забезпечить економічний розвиток, а також буде соціально спрямованим», - прокоментував голова райдержадміністрації Віктор Козак.
Впродовж цього тижня селищні, сільські ради провели, так звані, бюджетні сесії, під час яких  депутати місцевих рад ухвалили відповідні бюджети на 2019 рік.  Варто зазначити, що головні фінансові документи ОТГ та сільських рад  району  пройшли ретельну підготовку, максимум зусиль усіма учасниками процесу бюджетування, було докладено аби проекти бюджетів були збалансовані і прийнятні до виконання. З метою надання консультативної та методичної допомоги органам місцевого самоврядування у процесі формування та підготовки місцевих бюджетів долучились відповідальні працівники  райдержадміністрації,  взявши активну участь у пленарних засіданнях сесій місцевих рад.
Відрадно, що Ковельщина впевнено вступає у новий  2019 рік, адже підвела підсумки діяльності за 4 роки, визначила завдання на наступні 3 роки та ухвалила усі місцеві бюджети.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація