Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
20 грудня 2018 року
Сьогодні, 20 грудня 2018 року, у закладі загальної середньої с. Зелена привітно і по-святковому атмосферно зустрічали освітян району: адже на базі школи заплановано проведення виїзного засідання колегії відділу освіти.
Тож у холі закладу до прибуття гостей прикрасили ялинку, коло якої чекали Дід Мороз і Снігуронька. Педагоги Ковельщини щиро зраділи такому сюрпризу, а надто розвеселила кумедна постановка у виконанні місцевих вчителів. Потому директор школи Роман Мартинюк провів колегам екскурсію, продемонструвавши класні кімнати, вчительський та власний кабінети, спортивний та актовий зали. В останньому незадовго і розмістилися, аби приступити до роботи - проведення заключної на цей рік колегії відділу освіти, яка відбулася під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Кульцмана, за участі начальника відділу освіти райдержадміністрації Ірини Ревейчук.
Першим у порядку денному -  питання щодо результативності функціонування та шляхів удосконалення позашкільної освіти району, за яким доповідали директор районного центру позашкільної освіти Лариса Коновалова, директор Голобської ДЮСШ Володимир Чубара.
Лариса Коновалова мовила, що Ковельський районний центр позашкільної освіти є комплексним позашкільним закладом, який створює умови для багатопрофільного навчання дітей та підлітків у творчих об’єднаннях за інтересами, має на меті задоволення їх різнобічних потреб у додатковій освіті у сфері технічної, художньо-естетичної та декоративно-прикладної творчості. При Центрі позашкільної освіти працює 8 гуртків (танцювальний, фольклорний, рукоділля, лісове господарство, декоративно-прикладне мистецтво, юний фізик, різьба по дереву), у яких займається 138 дітей. Відтак вихованці беруть активну участь у конкурсах і фестивалях різного рівня, тож було перераховано окремі колективи та вихованців, які займали перші й призові місця на обласних конкурсах.
Володимир Чубара розповів про діяльність Голобської ДЮСШ, послугами якої користуються населені пункти району, Голобська, Дубівська ОТГ. Утримується за кошти районного бюджету (45 %), бюджетів Голобської та Дубівської сільських рад відповідно. 200 учнів задіяні у трьох напрямках - вільна боротьба, футбол, волейбол. Звісно, мовив Володимир Якович, доводиться залучати і додаткові кошти - спонсорську підтримку для організації поїздок на змагання.
Про раціональне використання коштів державного та місцевого бюджетів для матеріального заохочення працівників та зміцнення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти інформувала головний економіст відділу освіти райдержадміністрації Ганна Балюк. Вона довела до відома освітян основні показники фінансування освітньої галузі на наступний рік, затверджені у рамках прийнятого на останній сесії районної ради районного бюджету на 2019 рік. Ганна Балюк назвала суми, закладені на кожну статтю видатків - утримання ставок педагогічних працівників, утримання закладів загальної середньої освіти, харчування школярів за захищеними статтями, моніторинг якості питної води та ін.
Потому методисти районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації ознайомили із актуальною інформацією щодо проведення олімпіад, іншими робочими й організаційними моментами.
Ірина Ревейчук підбила підсумки сьогоднішнього засідання, а Роман Кульцман озвучив пункти недавно презентованого плану перспективного розвитку Ковельщини на 2019-2021 роки, що стосуються галузі освіти. Окрім того, подякував директорам шкіл, педагогам району за конструктивну співпрацю та побажав плідної роботи наступного року.
Насамкінець, усі обмінялися щирими привітаннями з прийдешніми зимовими святами й озвучили побажання здоров’я, миру, радості й добра.
 

 Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація