Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
20 грудня 2018 року
В День Святого Миколая починаються радісні, сповнені чудес новорічні та різдвяні свята, які завжди несуть з собою особливі відчуття – казки, справжнього дива, надії на здійснення мрій.
19 грудня поточного року,  у закладі загальної середньої освіти с. Тойкут відбулося  свято з нагоди Дня Святого Миколая Чудотворця.

З одним із найочікуваніших свят дітей привітали голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло.
Щиру подяку усім землякам за сумлінну працю, оптимізм, за розуміння  спрямовані на розбудову рідного краю висловив голова  райдержадміністрації  Віктор Козак.
«День Святого Миколая – особливий для кожної дитини, адже кожне дитяче серце з трепетом чекає від Святого Миколая здійснення заповітної мрії.» - зазначив керівник району і побажав усім дітлахам зростати здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу!
Щоб це свято залишило приємну згадку у душі дитини, посіяло зерно любові до ближнього та поваги до наших традицій, керівники районної влади подарували спортивний інвентар та дошку для комп’ютерного класу.
Юні вихованці закладу порадували батьків та гостей музичними композиціями та акторськими здібностями, перевтілившись на різноманітних казкових героїв.
Усі присутні насолоджувались чудовим казковим дійством та святковим концертом.
Всім жителям громади  Святий Миколай  побажав миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла, щоб наступаючий  2019 рік увійшов у кожну оселю з миром, добром, благополуччям та примножував сили для плідної праці заради добробуту і життєвих успіхів.
Свято сповнювала атмосфера казковості та добра, блискучі дитячі очі та щирі посмішки, веселий гамір і щастя.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація