Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
Подяки голови Волинської облдержадміністрації за активну участь у бізнес-форуму «Волинь-Інвест 2018»...
Сьогодні під час оперативної наради голова районної державної адміністрації Віктор Козак, акцентував увагу присутніх на тому, що Ковельщина взяла активну участь  у головнії інвестиційнії події року - Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі «Волинь-Інвест 2018», який  після тривалої перерви
знову повернувся  на Волинь та відбувся 29 вересня поточного року. Відтак, під час форуму у панелі під назвою «зелена економіка», промисловість, логістика, створення  та функціонування індустріальних парків і логістичних центрів» Ковельщина презентувала Індустріальний парк «Ковель», котрий дав успішний старт просуванню інвестпроекту і має усі шанси стати прикладом успішної реалізації державно-приватного партнерства. Отже, за  активну участь у бізнес-форуму «Волинь-Інвест 2018» Подяками голови Волинської облдержадміністрації нагороджені: Марія Вігура, головний спеціаліст відділу містобудування і архітектури райдержадміністрації  та головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій та розвитку інфраструктури  управління регіонального 
розвитку райдержадміністрації Юлія Киричок. Відзнаки сьогодні посадовцям  вручив голова райдержадміністрації Віктор Козак. 
Загалом, нині Ковельщина  активно рухаємося по взятому курсу щодо створення індустріального парку. Днями у Торгово-промисловій палаті України  відбувся  Перший форум індустріальних парків України,  учасником котрого був Віктор Козак. На форумі презентували досвід та обговорили перспективи розвитку індустріальних парків, як інструмента залучення інвестицій та розумної спеціалізації регіонів.  Вже за тиждень делегація з України на чолі з Першим віце-прем'єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі Степаном Кубівим вирушає до Китаю, аби вперше із Національним стендом взяти участь у Міжнародній Китайській Імпортній Виставці («China International Import Expo 2018»). Відбудеться ж вона у Шанхаї у період із 5 до 10 листопада цього року. Серед учасників ділової місії до Китайської народної республіки – голова Ковельської районної державної адміністрації Віктор Козак.
«Тож плануємо запрезентувати інвестиційну пропозицію Ковельщини – Індустріальний парк «Ковель», аби залучити міжнародні капітальні вкладення для його створення», - зазначив  керівник влади району.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної 
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація