Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
Про участь у форумі індустріальних парків України…
Як відомо, у вересні цього року відбулася презентація головою районної державної адміністрації Віктором Козаком проекту індустріального парку «Ковель» на бізнес-форумі «Волинь-інвест 2018», що дало успішний старт просуванню згаданого проекту. Наступною значимою подією стала участь Віктора Козака у першому форумі індустріальних парків України, який днями відбувся у Києві, у Торгово-промисловій
палаті України.
Як ми вже повідомляли, захід ініційований ТПП України, Комітетом по державно-приватному партнерству при ТПП України та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України за підтримки ЮНІДО та суб'єктів індустріальних парків.
Відкрили форум та звернулися із вітальним словом до його учасників заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.
На пленарній сесії форуму презентували досвід та обговорили перспективи розвитку індустріальних парків як інструмента залучення інвестицій та розумної спеціалізації регіонів. Конкретно зупинилися на питаннях щодо досвіду взаємодії індустріальних
 парків з органами місцевого самоврядування, в тому числі - з ініціаторами створення перших, проблемах залучення ефективного менеджменту та учасників ІП, окреслили передумови, бар’єри та шляхи залучення інвестицій, технічні моменти - підключення 
індустріальних парків до зовнішніх  інженерних мереж, їх облаштування тощо, також торкнулися моделей фінансування проектів, пов’язаних із облаштування індустріальних парків.
Не менш інформативною стала частина, що стосувалася ефективної взаємодії суб’єктів індустріальних парків з органами влади у напрямі зростання економіки регіонів та зайнятості населення. Тема - доволі масштабна й стратегічна.
Насамкінець, ішлося про перспективи індустріальних парків в Україні та
саморегулювання діяльності у цій сфері. Виступи спікерів охоплювали різні напрямки економіки в контексті створення ІП, правові та організаційно-етичні аспекти згаданого питання.
У рамках форуму керівником виконавчої гілки влади району було почерпнуто багато цікавої та корисної інформації,  важливої для подальшої роботи із залучення інвестицій на терени району. Тож індустріальний парк «Ковель» має усі шанси стати прикладом успішної реалізації державно- приватного партнерства.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація