Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
4 грудня 2018 року
Сьогодні, 4 грудня 2018 року,  в рамках підготовки до 23 сесії районної ради  розпочали свою роботу постійні комісії ради, зокрема, відбулось засідання комісії з питань  регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності і правопорядку, захисту прав людини, адміністративно – територіальної реформи.  З числа запрошених в роботі цього дорадчого органу ради участь взяли голова райдержадміністрації Віктор Козак, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови  райдержадміністрації Аркадій Степанюк, голова районної ради Андрій Броїло,  його заступник Олександр Пасенковський, керівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, розробники проектів рішень, працівники виконавчого апарату районної ради.  Депутатський корпус був представлений 3 депутатами  членами цієї постійної комісії та окремими депутати районної ради.
Порядок денний засідання комісії включав ряд питань, що належать до її компетенції та відання, зокрема, такі:
- Про звіт голови Ковельської  районної ради А.П. Броїла про роботу за період з листопада 2017 року по грудень 2018 року.
- Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року №18/7 «Про районний бюджет на 2018 рік».
- Про районний бюджет на 2019 рік.
- Про інформацію управління соціального захисту населення Ковельської РДА про призначення субсидій на зимовий період в Ковельському районі.
- Звіт про виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Ковельському районі на 2016 - 2018 роки.
- Про внесення доповнень до Комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Ковельському районі на 2016-2020 роки.
- Про звіт постійної комісії з питань сільського господарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.
- Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.
- Про План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.
- Про план роботи районної ради на 2019 рік.
-  Про структуру та чисельність виконавчого апарату Ковельської районної ради на 2019 рік.
- Про надання згоди на безоплатну передачу районного комунального підприємства «Ковельрайкомунсервіс» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ  Ковельського району у комунальну власність територіальної громади села Колодяжне та вихід із складу засновників КП «Ковельрайкомунсервіс».
- Про звернення  Ковельської районної ради до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.
- Про звернення Ковельської районної ради до Митрополита Володимир – Волинського і Ковельського Володимира.
За результатами розгляду усіх  питань  порядку денного комісії депутати ухвалили  відповідні рішення.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація