Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
3 грудня 2018 року
«Нехай не міліє джерело Вашої доброти»
Направду життєствердний захід для людей і про людей з інвалідністю відбувся сьогодні у
Голобському Будинку мистецтв. Не могли не завітати на нього й керівники районної влади: голова районної державної 
адміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло.
Варто зазначити, що вже традиційно 3 грудня, у Міжнародний день людей з інвалідністю, місцева громада організовує виставку декоративно-ужиткового мистецтва, авторами якої є такі люди, тож і цей рік не став винятком: виставка діяла у вестибюлі Будинку мистецтв.
Відкрили захід міні-виставою учасники театральної студії «Буття», а потому ведуча роздала всім повітряні кульки з журавликами - як символ здійснення мрій.
Із теплими словами підтримки до особливих людей, задля яких сьогодні зібралися дружньою родиною, звернулися Віктор Козак та Андрій Броїло, Голобський селищний голова Сергій Гарбарук, представники духовенства - благочинний Голобського благочиння
УПЦ архімадрит Ніфонт, настоятель храму Святих Петра і Павла  УПЦ КП протоієрей Андрій Сех.
Керівники районної влади вручили солодкі подарунки для вихованців Голобського психоневрологічного інтернату, діток із спілки батьків дітей-інвалідів та дітей з особливими потребами «Диво».
Цікаву культурно-мистецьку програму представили учні Голобської дитячої музичної школи та Опорного закладу загальної середньої освіти, серед яких - діти з особливими освітніми потребами, також, вихованці місцевого психоневрологічного інтернату. Вокальні номери та 
гра на музичних інструментах, танці, театралізовані постановки - таким різноманіттям тішили аудиторію.
Поміж іншим, було представлено історії місцевих мешканців з інвалідністю, якими варто пишатися через їхню наполегливість, величезну силу духу й титанічну роботу не лише над покращенням свого
фізичного стану, а й -досягнень на життєвому, професійному поприщах за рахунок постійної самоосвіти і самовдосконалення. Серед таких - знаний ландшафтний дизайнер Любомир Сінчук.
Насамкінець линули щирі слова подяки для всіх, хто робить життя людей з інвалідністю кращим. «Дякуємо педагогам, які приділяють особливу увагу. Дякуємо школярам, які дружать на перервах і підтримують на уроках. Дякуємо всім, хто долучився до сьогоднішнього заходу: на сцені і за кулісами. Нехай не міліє джерело Вашої доброти».

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація