Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
3 грудня 2018 року
«Без доброти душа - то є безкрила птиця…»
День людей з інвалідністю - це зовсім не свято. Це ще одна нагода дослухатися до їхніх потреб, зібравшись у доброму товаристві, подарувати один одному радість спілкування. Відтак сьогодні, 03 грудня 2018 року, у Центральній районній бібліотеці відбувся тематичний захід для представників Ковельської територіальної первинної організації Українського Товариства Сліпих (УТОС), на яку завітали представники районної та міської влади - голова районної державної адміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник міського голови Михайло Гетьман.
Слова підтримки, зворушливі номери у виконанні окремих членів територіальної організації УТОС та дітей - вихованців культурно-мистецьких закладів - саме такою була ця зустріч. На її початку до присутніх звернувся Віктор Козак.
-    Милосердя - це найвагоміший прояв людської уваги, - мовив Віктор Теодосійович. - Тому, коли бачиш, як довкола проблем, з якими ви зіштовхуєтесь у житті, об’єднується люди, допомагаючи у їх вирішенні, як ви підтримуєте один одного, хочеться слідувати такому прикладу… Тож щиро дякую за небайдужість та доброту. Звісно, поки не вдалося адаптувати суспільство до ваших потреб, але, певний, що це в подальшому стане одним із пріоритетів як органів державної влади, так і місцевого самоврядування, як нині відбувається і з інклюзивною освітою.
Опісля також слово мали Андрій Броїло, Михайло Гетьман, а заключним був виступ голови Ковельської територіальної організації УТОС Світлани Осійчук. Окрім того, активних членів товариства було відзначено подяками райдержадміністрації і районної ради, міської ради.
Світлана Осійчук, своєю чергою, зазначила, що, перш за все, має статися перелом у свідомості кожного - від чиновника до підприємця, адже чимало речей щодо пристосування вуличної інфраструктури, установ тощо для людей з інвалідністю, зокрема й - із вадами зору, не потребують великих фінансових витрат.
-    Досить часто люди просто не замислюються над цим, - мовила Світлана Федорівна. Відтак висловила надію, що ситуація зміниться у близькому майбутньому. Натомість подякувала представникам влади за те, що завжди реагують на їхні звернення, ніколи не відмовляють у допомозі. - Дуже важливим є для нас, якщо немає можливості вирішити проблему, дружнє ставлення, добре слово і моральна підтримка.
До глибини душі вразили ліричні виступи представників згаданої громадської організації - поетеси і композитора Людмили Власової, Тетяни Аврамук, дует Ольги Воробей та Ніни Мацюк, призерки Міжнародного фестивалю для дітей та молоді з обмеженими можливостями «Золотий птах» Лілії Кручик.
На завершення акапельно прозвучала відома композиція «Многая літа», а ведуча озвучила побажання здоров’я, миру та добра для всіх присутніх.
 
 Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація