Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
30 листопада 2018 року
 У 2018 році сільськогосподарські товаровиробники Волині виробили валової продукції на 6,5 мільярда гривень
Виробництвом сільськогосподарської продукції в області займаються 248 агропідприємств, 600 фермерських господарств, а також майже 150 тисяч особистих селянських господарств. Про це стало відомо під час засідання Ради Регіонального Розвитку Волинської області. Захід відбувся сьогодні, 29 листопада 2018 року.

— Позитивним є те, що відбувається процес омолодження фермерства. Лише протягом останнього року зареєстровано два десятки нових фермерських господарств. А завдячуючи останнім новаціям державної фінансової підтримки їх кількість буде збільшуватися, - зауважив голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

На засіданні стало відомо, що в рейтингу регіонів за підсумками 10-ми місяців в тваринництві область посідає 8 місце за кількістю корів, 6 місце за кількістю птиці і 6 місце за виробництвом м’яса у живій вазі.

П’ятий рік поспіль або шостий раз за всю історію області, валове виробництво зернових і зернобобових перевищило один мільйон тонн. Цього року вал найвагоміший – 1 мільйон 200 тонн.

— В цілому на підтримку галузі агропромислового комплексу і сільських територій з бюджетів усіх рівнів у 2014 – 2018 роках використано більше ста вісімдесяти двох мільйонів гривень. Частка державного бюджету – найвагоміша, - уточнив Олександр Ілліч.

За його словами, держава робить акцент на розвиток кооперації і у цьому році є потужна фінансова підтримка з державної казни – 45,8 млн гривень. Це у 2 рази більше ніж у попередньому році.

В цілому на підтримку галузі АПК з бюджетів усіх рівнів за 10 місяців поточного року вже профінансовано понад 57 млн гривень.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація