Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 листопада 2018 року
Чергову щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів Ковельської райдержадміністрації, територіальних підрозділів  центральних органів виконавчої влади сьогодні, 5 жовтня 2018 року,   провів перший заступник голови райдержадміністрації  Роман Кульцман. Участь в нараді взяли голова районної ради Андрій Броїло,  заступник голови райдержадміністрації Аркадій Степанюк та заступник голови районної ради Олександр Пасенковський.
Начальник  Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області Володимир Войтнік доповів про стан надзвичайних ситуацій в районі та проведені заходи з їх ліквідації. Зокрема, проінформував присутніх про пожежу господарської споруди в селі Солотвин, внаслідок якої знищено покрівля, перекриття, речі домашнього вжитку. Попередня причина виникнення загорання – коротке замикання електропроводки.
Доповідаючи про підсумки виконання місцевих бюджетів у жовтні та заходи щодо забезпечення виконання бюджетних призначень у листопаді поточного року начальник управління фінансів райдержадміністрації Світлана Карпюк повідомила, що за оперативними даними за 10 місяців цього року до місцевих бюджетів району надійшло близько 16,5 млн. грн. власних доходів, що становить 112,3% до уточненого плану. Понад план одержано 1,8 млн. грн. Виконані усі місцеві бюджети району.
Районний бюджет виконано на 108,2 відсотки, перевиконання становить 0,5 млн. грн., до сільських бюджетів надійшло 10,0 млн. власних доходів, що становить 115,2 %, перевиконання 1,3 млн. грн.
В порівнянні з аналогічним періодом  минулого року власні доходи в цілому по району зросли в 1,5 рази або на 5,7 млн. грн.. В тому числі доходи районного бюджету зросли в 1,4 рази або 1,9 млн. грн.
Завідувач відділення санітарно-гігієнічних досліджень міськміжрайонного відділу Державної установи «Волинський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України» Ростислав Хільчук доповів про стан епідеміологічної ситуації в районі. Посадовець зазначив, що з початку 2018 року звернулось за медичною допомогою з приводу захворюваності на ГРВІ 6075 осіб, що становить 18,9% населення, в т.ч. 3544 дитини віком до 17 років. З 1 жовтня 2018 року ведеться щотижневий моніторинг захворюваності грипом та ГРВІ. За цей період в медичні установи звернулось 707 жителів Ковельського району, в т.ч. 426 дітей. Показники захворюваності не перевищують розрахунковий епідпоріг. За 10 місяців 2018 року в Ковельському районі зареєстровано 3 випадки захворювання на гострий вірусний гепатит В. Випадків захворювань на гепатит А не зареєстровано. Протиепідемічні заходи в осередках вірусних гепатитів проводились комплексно з лікувальною мережею міста. Також Ростислав Володимирович відмітив, що в 2018 році у районі зареєстровано 68 випадків кору, серед яких 43 дитини (63,2%). Причинами, що сприяли поширенню інфекції стали відсутність щеплень та тісний сімейний контакт. Специфічного лікування від кору немає. Проте захворювання можна запобігти, прищепивши дитину. Вакцинація має великий вплив на попередження цього захворювання. Навіть ті, хто отримав вакцину лише раз, перенесуть захворювання у значно легшій формі. Імунізація захищає дитину в першу чергу від ускладнень, які може викликати вірус корі.
В ході наради були опрацьовані питання щодо підготовки до сесії районної ради, відзначення урочистих заходів з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, осіннього призову на строкову службу та ряду інших. В підсумку зустрічі перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман  ознайомив присутніх із заходам суспільно – політичного спрямування, що відбуватимуться в районі поточного тижня, дав ряд доручень  керівникам відділів та управлінь райдержадміністрації, а також побажав усім  вдалого робочого дня та робочого тижня загалом.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація