Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 листопада 2018 року
Щиро та сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери України!
Соціальний захист – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Ви творите добро та виявляєте милосердя - не тільки за службовим обов’язком, але й за велінням совісті та покликом душі: першими приймаєте на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, прагнете допомогти і підтримати кожного. 
А тому служіння обраній справі, почуття обов'язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу. 
Це - свято людей, які щоденно піклуються про ветеранів, інвалідів, людей з обмеженими можливостями і одиноких громадян, малолітніх, бездомних, дітей-сиріт тощо. На рівні району такі чуйні і професійні фахівці трудяться в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації, службі у справах дітей райдержадміністрації, територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації, Ковельському міськрайонному центрі зайнятості,  Ковельському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України, Ковельському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області,  профільних структурних підрозділах ОТГ. Впевнені, що ви і надалі з притаманними вам сумлінням і самовідданістю спрямовуватимете свої зусилля, чуйність, професійні знання, великий практичний досвід для досягнення нової якості життя наших громадян.
Тож нехай благодатна осіння пора наповнить ваші серця теплом і відчуттям потрібності людям, життя сповниться миром, злагодою, стабільністю, добробутом, любов’ю і впевненістю у майбутньому. Міцного здоров’я вам, щастя, сімейного затишку, наснаги та плідної праці на благо нашого краю!  
 
З повагою,
Віктор Козак, голова районної державної адміністрації, 
Андрій Броїло, голова районної ради   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація