Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 листопада 2018 року
У рамках Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у закладах освіти Ковельського району створені належні умови для навчання та виховання дітей. Так, зокрема освітній простір у закладах загальної середньої освіти району облаштований комп`ютерним та мультимедійним обладнанням, сучасними меблями та дидактичними учбовими матеріалами для 138 першокласників Нової української школи. Також школи району до 1
вересня отримали ігрові набори LEGO-конструкторів «6 цеглинок»  для початкової школи в рамках укладеної угоди між Міністерством освіти України та корпорацією LEGO Foundation, решта наборів надходитимуть в межах наступних етапів доставки.
Відтак, 31 жовтня, відділ освіти райдержадміністрації отримав для першачків району  14 наборів «LEGO Play Box». 
«Конструктори LEGO діти дуже люблять. Ці набори можна використовувати для інтегрованого навчання, літературного читання, занять з математики, пошукової проектної діяльності, ігор і фізкультхвилинок, як інструмент в роботі практичного психолога. Вони ж ефективно розвивають оперативну пам’ять дітей, фантазію, логічне мислення», - говорить начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадмінстрації  
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація