Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
31 жовтня 2018 року
Сьогодні, 31 жовтня 2018 року, відбулася робоча нарада першого  заступника голови районної державної адміністрації Романа Кульцмана із начальником відділу освіти
райдержадміністрації Іриною Ревейчук та директорами окремих закладів загальної середньої освіти району щодо створення опорного навчального закладу на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Любитів.
На часі - реорганізація наявної системи закладів загальної середньої освіти, тож цілком логічно, що відповідна робота здійснюється на рівні району. За результатами аналізу матеріально-технічної бази шкіл, показників якості освіти, успішності учнів, численних нарад із освітянами було 
прийняте рішення про початок підготовки утворення опорного навчального закладу на базі школи с. Любитів. 
Тож на сьогоднішній зустрічі обговорили перспективу створення відповідного закладу та ряд інших робочих моментів. Роман Кульцман закликав посадовців-освітян розпочати активну роботу із вивчення досвіду утворення опорних закладів та шкіл-філій у їх структурі на прикладах закладів освіти ОТГ.
Окрім того, перший заступник голови райдержадміністрації акцентував на розробці положення про опорний заклад та здійснення інших підготовчих робіт з метою перенесення їх у юридичну площину.
 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація