Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
30 жовтня 2018 року
Сьогодні, 29 жовтня 2018 року, на Ковельщину завітав український науковець, один з найвідоміших дослідників та популяризаторів української мови, доцент Київського
університету ім. Бориса Грінченка Олександр Авраменко. У рамках візиту - творча зустріч із освітянами - методистами, вчителями української мови та літератури закладів загальної середньої освіти району та міста.
Зал Палацу учнівської молоді - ущент заповнений педагогами, які з нетерпінням чекали на зустріч із мовознавцем Авраменком, який, до того ж, вже кілька років популяризує чистоту української мови із блакитних екранів  - проводячи «Експрес-уроки української 
мови» в ранковому шоу на одному з центральних телеканалів. Відтак, для багатьох Олександр Миколайович - не лише авторитет на ниві мовознавства, а й, без перебільшення, телезірка.
Олександр Авраменко завітав у наш край на запрошення Волинського інституту післядипломної освіти, до організації на рівні району долучилися районний методичний кабінет відділу освіти райдержадміністрації.
Начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук привітала почесного гостя на Ковельщині та побажала продуктивного та цікавого спілкування упродовж творчої зустрічі.
Олександр Миколайович відразу налаштував присутніх на позитив і заохочував до інтерактивного спілкування. Науковий матеріал мовознавець подавав у цікавій та доступній формі, активно ділився спогадами дитинства, професійної діяльності, наводив цікаві приклади, часто жартував, тож така невимушена атмосфера лише йшла на користь при сприйнятті корисної інформації. 
До слова, завтра відповідний захід відбудеться в обласному центрі, тож, по завершенні лекції, освітяни Ковельщини побажали Олександру Авраменку позитивних вражень від Волині.
 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація