Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
30 жовтня 2018 року
Сьогодні, 30 жовтня 2018 року, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Кульцмана відбулося чергове засідання комісії з питань
захисту прав дитини при райдержадміністрації, котра, як орган опіки та піклування, покликана приймати рішення виключно в інтересах дітей.
Частина питань порядку денного стосувалася надання дозволу на укладання договору дарування житла, право на користування в якому мають малолітні діти. До прикладу, бабусею - доньці чи онукові тощо. Також - дозволу на відмову від спадщини на страхові відшкодування малолітнім дітям у 
зв’язку із нещасним випадком - загибеллю батька, на зміну прізвища неповнолітнім та малолітнім дітям, котрі не бажають носити прізвища батька, який позбавлений батьківських прав стосовно їх. Кожне з питань детально вивчене службою у справах дітей райдержадміністрації, наявні необхідні документи, тож одноголосно представники комісії прийняли позитивні для заявників рішення. 
Потому почергово розглянули питання, зміст яких - надання висновку органу опіки та піклування райдержадміністрації про доцільність позбавлення батьківських прав стосовно малолітніх дітей. Кожна із ситуацій була детально вивчена профільною службою попередньо, тож головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Любов Шульгач ознайомила з інформацією голову та членів комісії. Окрім того, під час засідання відбулося спілкування із заявниками. 
У результаті, за кожним із питань були прийняті відповідні рішення.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація