Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
30 жовтня 2018 року
З метою оформлення спадщини та укладення договорів дарування можна безперешкодно звертатися до державного або приватного нотаріуса як сьогодні, так і з першого листопада!
 
Вже декілька років у ЗМІ поширюється інформація, що з 1 листопада громадяни будуть позбавлені можливості оформляти спадщину та укладати договори дарування, яка є безпідставною.
Порядок оформлення договорів дарування та оформлення спадщини регулюється Цивільним кодексом України, зміни до якого не вносилися, відповідно, жодних проблем при укладенні та оформленні зазначених договорів у громадян не повинно виникати.
Такого роду інформація з'явилась через постанову Кабінету Міністрів України 2013 року № 231 щодо проведення оцінки для цілей оподаткування, та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства, яка стосувалася реформування у сфері оціночної діяльності. Тобто, йшлося про те, що не буде проводитись оцінка майна при даруванні та спадкуванні. Дана постанова втратила чинність в серпні 2014 року, а особами, які мають право визначати оціночну вартість є суб’єкти оціночної діяльності, які відповідають кваліфікаційним вимогам і мають відповідний сертифікат.
Таким чином, на сьогоднішній день підстав для хвилювання немає. В Україні є значне коло суб’єктів оціночної діяльності, які проведуть оцінку, та нотаріусів, які оформлять спадщину чи договір дарування.
 
Прес-служба юстиції Волині
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація