Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
29 жовтня 2018 року
Зовсім не дивно, що цього дня небо рясно затягнуло сірими дощовими хмарами, зрештою сама природа, як і увесь люд плакала за  Волинськими Героями,
котрі у російсько – українській війні  віддали найдорожче – свої життя. Відтак, члени родин загиблих учасників АТО  - Героїв Ковельщини та представники громадських організацій району вчора, 28 жовтня, взяли участь у вечері - реквіємі «Пам’ятай, Україно, Героїв своїх», організатором котрого виступила  ГО «Члени родин загиблих в АТО «Надія». Захід розпочався у Свято-Троїцькому кафедральному соборі із панахиди за сучасними Героями, котрі загинули в боротьбі з російським агресором. По тому у Волинському обласному музично - драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбувся вечір пам'яті, де у фойє була зорганізована скорботна фотовиставка на честь загиблих Героїв.
У залі- матері загиблих Героїв, їх родини, друзі, побратими, представники влади, студентська молодь,  – усі, хто свято береже пам’ять про Героїв, котрі загинули за
Україну. Пам’ятний  захід розпочали із благословення від військового капелана отця Сергія Мельничука, а далі на екрані змінюючи одна одну з’являлись світлини  усіх полеглих волинських Героїв. Тривожною та  гіркою була хвилина мовчання, стримати сльози було не під силу.  
У своєму зверненні голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко зазначив, що якби не ці патріоти, невідомо, 
де зараз був би ворог  ворог і чи не дістався б він Волині. 
– Дуже важко, коли Герої йдуть від нас... Ці діти, чоловіки, як правило, дуже молодого продуктивного віку повинні були народжувати, але вони віддали життя, щоб ми могли народжувати, – підкреслив Олександр Ілліч.
Голова ГО «Члени родин загиблих в АТО «Надія» Любов Карабан зауважила, що за чотири роки у неоголошеній війни загинули майже майже 200 волинян, ще 12 волинян зникли безвісти. Вона подякувала Богу за захисників, які зросли на Волинській землі, 
які закрили собою мир для рідних.
Під час вечора пам’яті лунали музичні твори, поезія та інструментальні композиції  у виконанні академічного камерного оркестру «Кантабіле», котрі додавали ще більшого жалю і болю,  що йшов із самого серця. 
Завершили захід спільним покладанням квітів до пам’ятного фотостенду Стели Героїв на Театральному майдані, після чого учасники зібрання вирушили до міського цвинтаря у селі Гаразджа, де продовжили вшанування Героїв.
Тяжко було  спостерігати, як матері Героїв Ковельщини  долонями обіймали фотокартки своїх синів, гірко плакали, щось шепотіли і  залишали на  знак вічної пам’яті їм живі осінні  квіти.  
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації  
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація