Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
29 жовтня 2018 року
Під час оперативної наради, що відбулась під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Козака  директор територіального центру соціального обслуговування (надання  соціальних послуг) райдержадміністрації Георгій Корнієвський доповів про   результати  підготовки до роботи  в осінньо – зимовий період  відділення постійного проживання в с. Облапи та щодо підсумків  діяльності відділення соціальної допомоги вдома. Відтак, у відділенні соціальної допомоги вдома працює 32 соціальних робітники, які відповідно до державних стандартів соціальних послуг обслуговують 228 отримувачів соціальних послуг. Обслуговування проводиться 2 і більше разів на тиждень згідно погодинних  графіків роботи.  Середнє навантаження на одного працівника становить 8 отримувачів соціальних послуг, кортрі надають наступні види соцпослуг: виклик лікаря, доставка медикаментів, відвідування в закладах  охорони здоров’я, придбання і доставка продовольчих, промислових та господарських товарів, доставка води з
колодязя (колонки), миття вікон, ремонт одягу (дрібний), прання білизни та одягу (допомога), прасування, надання допомоги в обробці присадибної ділянки, допомога у прибиранні житла, розчистка снігу, розпалювання печей, піднесення вугілля, дров, приготування їжі (допомога), годування (для ліжкових хворих), допомога у самообслуговуванні, надання допомоги в оплаті комунальних послуг, психологічна підтримка (бесіди, спілкування, мотивація до активності), допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами; надання допомоги в оформленні документів, зокрема на отримання субсидії на тверде паливо. 
З метою підготовки до опалювального періоду соціальними робітниками спільно з представниками сільських рад та об’єднаних територіальних громад проведено подвірні обходи всіх підопічних, які обслуговуються у відділенні соціальної допомоги вдома. 
Загалом, робота відділення соціальної допомоги вдома спрямована на якісне надання соціальних послуг особам, які перебувають у складній життєвій ситуації та не здатні до самообслуговування, на задоволення потреб отримувачів соціальних послуг, надання особам, які обслуговуються, повної інформації про зміст і види соціальних послуг з метою сприяння доступу населення до соціальних послуг та реалізації державної соціальної політики.  
З-поміж іншого, Георгій Олександрович, повідомив, що у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання с. Облапи створено хороші умови для проживання підопічних, які відповідають санітарно-гігієнічним, протипожежним нормам, вимогам техніки безпеки і максимально наближені до домашніх. Установа працює відповідно до Державного стандарту. Працівники відділення стаціонарного догляду своєчасно, якісно та в повному обсязі надають соціальну послугу стаціонарного догляду мешканцям відділення згідно їх індивідуальних планів. Нині на  постійному проживанні та державному утриманні перебуває18 осіб (6 – чоловіків, 12 – жінок). За статусом: учасники війни -1 чол., дитина війни -10 чол., сім'я загиблого -1 чол., ветеран праці - 2 чол., особи з інвалідністю - 6 чол. В установі забезпечено чотирьохразове харчування, воно збалансоване, висококалорійне.  
З метою підвищення ефективності та якості надання соціальної послуги стаціонарного догляду постійно застосовується індивідуальний підхід  до підопічних (з урахуванням фізичного та психічного стану) та, по мірі можливості, залучаються  до різного роду заходів: діагностичної праці, терапії як медикаментозної так і трудової, культурного дозвілля, лікувально- профілактичних заходів тощо.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної 
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація