Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
28 жовтня 2018 року
Шановні земляки!
Сьогодні - свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України - День визволення України від нацистських загарбників.
Свято встановлене відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року «…з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні…». 
Нам варто пам’ятати, що за перемогу над нацизмом наш народ заплатив неймовірно високу ціну – мільйони загиблих, поранених та ненароджених. За різними оцінками, від 8 до 9 мільйонів українців полягли на полях боїв, загинули в окупації, у концтаборах, гетто, в’язницях та на каторжних роботах на чужині. Десятки тисяч українських міст і сіл було перетворено на руїни, чверть мешканців залишилися без даху над головою.
Роль наших воїнів-захисників у перемозі над нацизмом у Другій світовій війні важко переоцінити, тож повсякчас завдячуємо ветеранам, ушановуємо світлу пам'ять тих, хто відійшов у вічність.
Гірко визнавати, але сьогодні українцям знову довелося стати на захист рідної країни, її свободи та територіальної цілісності, від посягань сусідньої  держави. Сучасні герої України - наші воїни-визволителі - бережуть наш мир та стримують агресора на Сході країни, і є гідними нащадками дідів і прадідів, ветеранів Другої світової війни. Впевнені: і цього разу перемога буде за нами, бо на нашому боці правда.
Тож бажаємо нашим захисниками та всім мешканцям Ковельщини, життя яких торкнулася війна,  міцного здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних і близьких, усім нам - мирного неба над головою.
Слава Україні! Героям Слава!
 
З повагою,
Віктор Козак, голова районної державної
Андрій Броїло, голова районної ради
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація