Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
26 жовтня 2018 року
25 жовтня 2018 року в Маневицькому районному Будинку культури відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності колективів працівників установ та організацій
соціальної сфери області. Організатор конкурсу - Волинська обласна організація профспілки працівників соціальної сфери України 
В конкурсі прийняли участь територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Маневицької, Володимир-Волинської, Камінь-Каширської райдержадміністрацій, Рожищенського, Старовижівського, Турійського, Шацького районів  та міста Ковеля.
Долучилась до участі в конкурсі і Ковельщина. Відтак, делегація Ковельського району на чолі з директор територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ковельської районної державної адміністрації Георгієм Корнієвським у складі працівників центру та  безпосередніх учасників конкурсу: фахівця відділу соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Ніни Кондратюк та доньок працівників територіального центру, зокрема: Катерини та Яни Хвіц, Марії Поремчук. Тож глядачі отримали неповторні враження та чимало позитивних емоцій від мистецької програми презентованої талановитими учасниками художньої самодіяльності Ковельщини. 
За результатами  конкурсу перше місце між собою розділили територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ковельської та Старовижівської райдержадміністрації. 

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація