Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
26 жовтня 2018 року
На Ковельщині відзначили 74-ту річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників

28 жовтня вся наша Україна відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії — День звільнення від нацистських загарбників. Вперше ця дата в державному календарі свят з’явилася у 2009 році, коли Указом Президента України, з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні, 28 жовтня було офіційно встановлено Днем звільнення України від фашистських загарбників.
Ми маємо пам’ятати усіх, хто загинув у ті трагічні роки. Їх історична перемога над нацизмом дала мир і свободу народам, взаєморозуміння і розвиток демократії, що нині є дорогоцінними надбаннями усього людства.
Напередодні, 26 жовтня 2018 року з нагоди відзначення 74-ої річниці визволення України від фашистських загарбників делегація у складі керівників району, а саме  першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, заступника голови райдержадміністрації Аркадія Степанюка, голови районної ради Андрія Броїла,  його заступника, представників місцевого самоврядування, працівників установ, громадських організацій,  учасники АТО біля меморіалу Слави вшанували хвилиною мовчання загиблих у роки війни та поклали вінки та  квіти до Вічного вогню.
У ці дні до пам’ятних знаків, меморіальних дошок, могил загиблих у роки Другої світової війни у населених пунктах району вдячними сучасниками будуть покладені букети живих квітів та вінки.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація