Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
26 жовтня 2018 року
Захистіть себе від кору! Вакцинуйтесь!
Кір – небезпечне вірусне захворювання, що вражає як дітей, так і дорослих, котрі не мають імунітету проти хвороби. Вірус дуже швидко поширюється: спалахи кору зафіксували у різних регіонах України, зокрема, і на Волині. Захворювання має тяжкий перебіг, а також - можливі серйозні ускладнення.
Як відомо, єдиним і дієвим методом профілактики кору є вакцинація, адже ліків від кору - НЕ ІСНУЄ. Наша область і район повністю забезпечені необхідними вакцинами, тож наразі триває активне інформування населення щодо небезпечності захворювання та необхідності вберегти себе, своїх дітей і близьких від хвороби, а, отже - зробити щеплення.
З цією метою відповідні бесіди проводяться із батьками та дітьми старшого шкільного віку на базі закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти району відповідно, де наголошується на значенні щеплень, проводиться активна просвітницька робота із батьками-відмовниками від щеплень.
Пам’ятаймо, що ризик захворіти на кір - високий, адже упродовж року зафіксовано кілька спалахів згаданого захворювання. Нині, у зв’язку із черговим спалахом кору - в окремих районах області - посилені протиепідемічні заходи в навчально-виховних закладах по всій території Волині.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація