Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
26 жовтня 2018 року
25 жовтня 2018 року, у режимі відеоселекторного зв’язку, відбулася службова нарада у заступника голови облдержадміністрації Сергія Кошарука з питань вирішення в області завдань призову громадян на строкову військову службу. У районній студії - голова районної призовної комісії, перший заступник голови районної державної адміністрації Роман Кульцман, начальник Ковельського відділу поліції ГУНП в області Іван Тусь, військовий комісар Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Гладун та інші представники відомства.
У вступному слові Сергій Кошарук наголосив, що мета зустрічі - не просто проаналізувати причини невиконання планів призовних кампаній, а й спільно визначити шляхи подолання цього явища. Власне, з метою детального розгляду проблемних моментів в обласну студію були запрошені члени призовних комісій районів і міст, де відсоток невиконання найвищий.
Та на початку про хід проведення заходів призову громадян України на строкову військову службу в жовтні 2018 року розповів військовий комісар обласного військкомату Роман Кулик. Роман Анатолійович повідомив, що станом на сьогодні виконано 42% плану призову, назвав цифри по районах, містах. До слова, Ковельський район - серед лідерів виконання плану призовної кампанії на строкову військову службу у вересні-жовтні 2018 року. Зупинився військовий і на причинах допущених недоліків, назвавши поміж них - недостатню роботу із оповіщення громадян, затягування медичних комісій тощо.
Під час обговорення шляхів (пропозицій) вирішення проблемних питань, завдань щодо виконання показників з комплектування команд призовниками, учасники наради неодноразово акцентували на недоліках відповідного законодавства, зокрема - і в частині взаємодії військових комісарів з іншими службами - поліцією, прикордонниками тощо у частині пошуку призовників, здійснення юридичної процедури щодо притягнення ухилянтів до відповідальності.
Потому почергово заслухали представників Горохівської, Камінь-Каширської, Любомльської, Ратнівської районних, Нововолинської міської призовних комісій й намагалися спільно визначити шляхи подолання негативних тенденцій призовної кампанії.
Заступник начальника Головного управління Національної поліції в області Сергій Козак проінформував учасників засідання про реагування на звернення районних (міських) військових комісаріатів, про проведені протягом вересня-жовтня 2018 року спільні заходи встановлення місцезнаходження громадян України, яким необхідно вручити повістки, а також заходи з розшуку громадян України, які ухиляються від призову на строкову військову службу. Сергій Ростиславович озвучив причини проблемних питань, складнощі їх вирішення, а також шляхи (пропозиції) зі сприяння військкоматам у виконанні показників комплектування команд призовниками.
Насамкінець, підсумовуючи обговорене, були визначені шляхи  та враховані  конструктивні  пропозиції    щодо   забезпечення    якісного    
виконання в області завдань чергового (осінньо-зимового) призову громадян на строкову військову службу у жовтні-грудні 2018 року.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація