Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
26 жовтня 2018 року
З метою ефективного використання внутрішньгосподарських меліоративних фондів з об’єктами інженерної інфраструктури, визначення існуючого технічного стану та планування і проведення необхідних заходів для забезпечення їх належного функціонування, 25 жовтня відбулося засідання  робочої групи з проведення інвентаризації внутрішньогосподарських меліоративних фондів з об’єктами інженерної інфраструктури та вивчення їх технічного стану, яку провів заступник голови райдержадміністрації, голова робочої групи Аркадій Степанюк.  
З інформацією про обстеження внутрішньогосподарських меліоративних фондів з об’єктами інженерної інфраструктури, та вивчення їх технічного стану на території району виступила заступник начальника управління, начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації  Тетяна Шавлай.
Учасники засідання докладно проаналізували проблемні питання в проведенні інвентаризації внутрішньогосподарських меліоративних систем Ковельського району та оціночні критерії їх стану. Значну увагу приділили питанню балансової вартості меліоративних фондів, визначенню їх технічного стану та орієнтовної вартості ремонту.
За підсумками наради було вирішено проінформувати обласну робочу групу з проведення інвентаризації внутрішньогосподарських меліоративних фондів з об’єктами інженерної інфраструктури та вивчення їх технічного стану, долучивши карти – схеми внутрішньогосподарських меліоративних мереж по кожній сільській, селищній раді.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація