Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
24 жовтня 2018 року
Відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.
Питання  дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці на підприємствах, організаціях, установах району продовжує залишатися одним з важливих, тих, які перебувають на контролі районної та обласної держадміністрацій. Тож, сьогодні, 24 жовтня 2018 року, на базі управління соціального захисту населення, відбулося засідання згаданої  робочої групи за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Кульцмана.
Про підприємства, які виплатили заробітну плату менше законодавчо встановленого рівня у серпні 2018 року доповіла Лариса Федчишина, заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформацій Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.
Потому ішлося про здійснення державного контролю за додержанням законодавства в частині дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці в ОТГ району.
Про виплату заробітної плати працівникам основного кола звітуючих підприємств району у вересні 2018 року доповіла Олена Чаюк, начальник відділу праці управління соціального захисту населення Ковельської райдержадміністрації. Четвертим пунктом порядку денного засідання міжвідомчої групи ішлося про здійснення державного контролю за додержанням законодавства в частині детінізації заробітної плати та виявлення фактів використання праці неоформлених працівників на підприємствах усіх формах власності.
Отож, міжвідомча робоча група з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, детально вивчивши та обговоривши кожне із питань вирішила рекомендувати: керівникам підприємств, установ, організацій різних форм власності району дотримуватись норм чинного законодавства в частині виплати заробітної плати працюючим; головам ОТГ району забезпечити проведення заходів державного контролю за додержанням законодавства про оплату праці щодо розміру мінімальної заробітної плати та у частині детінізації заробітної плати; управлінню статистики у Ковельському районі щомісячно надавати інформацію управлінню соціального захисту населення щодо рівня заробітної плати найманих працівників в районі; Ковельському об'єднаному управлінню Пенсійного фонду України, за результатами проведеного аналізу, забезпечити оперативне інформування та подання пропозицій щодо заслуховування керівників, які допускають порушення законодавства в частині виплати заробітної плати за повний робочий час на рівні менше законодавчо встановленого мінімуму, на засіданнях міжвідомчої робочої групи.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація