Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
24 жовтня 2018 року
Сьогодні, 24 жовтня 2018 року, відбулося засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Кульцмана.
Надійшла заява від громадянина призовного віку, мешканця с. Вербка Дубівської ОТГ з проханням направлення останнього на альтернативну (невійськову) службу у зв’язку із релігійними переконаннями, позаяк належить до конфесії Української Церкви Християн Віри Євангельської.
Згадану інформацію для розгляду членів комісії представила начальник відділу праці управління  соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Чаюк.
Варто зазначити, що право на альтернативну службу мають громадяни України, якщо виконання військового обов'язку суперечить їхнім релігійним переконанням і ці громадяни належать до діючих, згідно з законодавством України, релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю.
Отож, представники комісії, розглянувши вищезгадане звернення, вирішили направити громадянина на проходження альтернативної (невійськової) служби.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація