Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
12 жовтня 2018 року
Дорогі мешканці Ковельщини, шановні захисники!
14 жовтня – особлива дата для мільйонів українців. Цього дня ми відзначаємо потрійне свято: Покрови Пресвятої Богородиці, 76-ту річницю створення Української повстанської армії та День захисника України. Цей день поєднує в собі наші християнські традиції, міць і велич Козацької доби, спадщину армії Української Народної Республіки та Української Повстанської Армії. У боротьбі за волю та правду наш народ завжди надіявся на Божу поміч, покровительство святих. Тож цілком логічно,  що на сучасному етапі свято асоціюється зі справжніми героями України – тими, що відстоювали і відстоюють Незалежність та цілісність території на Східних рубежах України, військовослужбовцями, мужніми і сильними духом людьми, справжніми патріотами, що будь-якої миті готові стати на захист рідної землі. Саме тому, згідно Указу Президента, з 2014 року затверджено відзначення Дня захисника України, а з 2015 14 жовтня набуває статусу державного свята. 
Це – ще одна нагода, аби вшанувати наших мужніх захисників, які демонструють свій кровний зв’язок зі славними козаками, боронячи Батьківщину та її народ від ворожих зазіхань та агресії, а також  - можливість вклонитися їм за подвиг та подякувати за мир.
У цей день ми також схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх героїв, які полягли в боротьбі за вільну, незалежну і нескорену Україну. Вічна пам’ять!
Шановні наші захисники, учасники антитерористичної операції на Сході України, військовослужбовці! Прийміть вітання знагоди вашого свята і щирі слова вдячності за самовіддане служіння Україні! Ваш патріотизм і мужність дарують співвітчизникам спокій та впевненість у завтрашньому дні, а також надію на щасливе мирне життя у вільній країні.
Нахай Пресвята Богородиця захищає Вас і Ваші родини від лиха й печалі, а овіяне славою свято додасть Вам енергії та оптимізму! Божої ласки і добра для жителів Ковельщини та всієї країни, мирного неба – всім нам!
Зі святом! Слава Україні! Героям слава!
 
З повагою, 
Віктор Козак, голова районної державної адміністрації
Андрій Броїло, голова районної ради

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація