Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
12 жовтня 2018 року
Як з нагоди Дня захисника та Дня українського козацтва, так і впродовж року, службою у справах дітей райдержадміністрації спільно із громадськими організаціями, найчастіше - з Ковельською міськрайонною спілкою ветеранів Афганістану, організовуються спортивно-туристичні заходи, у яких активно задіяні учні та вчителі  закладів загальної середньої освіти району. Окремі із них - демонструють не просто активну участь у таких заходах, а й регулярно високі результати. Тож останніх вирішили відзначити і, відповідно, заохотити до подальшої участі. 
Тож із приємною місією начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сергій Ілюшик, начальник відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації Тетяна Поремчук, головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Любов Шульгач та представники Колодяжненської сільської ради навідалися у заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Черемошне, де навчається у дев’ятому класі активна учасниця вищезгаданих заходів Катерина Мороз.
Тож, в урочистій атмосфері на шкільній лінійці, у присутності посадовців, педагогів та учнів, дівчині вручили грамоту Обласної спілки ветеранів Афганістану та солодкий подарунок. Відзначили подякою також і директора школи Миколу Оксенюка, котрий пропагує серед школярів здоровий спосіб життя, а серед педагогів - виховання в дусі патріотизму своїх учнів.
Сергій Ілюшик подякував за таку позицію від себе особисто, від органів виконавчої влади та ветеранів-афганців, у рядах яких перебуває Сергій Леонідович, привітав усіх із прийдешніми святами - Покровою Пресвятої Богородиці та Днем захисника.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація