Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
12 жовтня 2018 року
12 жовтня у с. Скулин біля пам’ятного комплексу «Борцям за волю та незалежність України» пройшов тематичний захід, приурочений Дню захисника України, 76-ій річниці утворення УПА та Дню Українського козацтва. На вшанування пам’яті полеглих героїв прибули голова районної державної адміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій, жителі села Скулин.
Не випадково пам’ятний комплекс постав саме у Скулині, адже в сорокових та початку п’ятдесятих років минулого століття у тутешніх лісах  дислокувалася база північно-західного військового округу «Турів» УПА. Саме тут знаходився штаб та чимало збройних загонів повстанської армії.
За полеглих у всі часи в ім’я вільної та незалежної України воїнів святими отцями був звершений молебень, їх пам'ять присутні вшанували хвилиною мовчання. У спільній молитві згадали воїнів УПА, героїв антитерористичної операції  та поклали квіти до підніжжя монумента.
У своєму виступі Віктор Козак зазначив, що кожен із нас мусить знати історію своєї країни, якою ціною здобута далася її незалежність, пам’ятати і шанувати героїв визвольних рухів усіх часів, а держава повинна піклуватися про сучасних захисників - тих, котрі відстоюють її територію на східному кордоні:
- Схиляємо голови перед світлою пам’яттю українських воїнів. Вони - приклад високого патріотизму, незламності духу, самопожертви в ім’я Батьківщини.  
Слова шани героям і дяки за мирне небо звучали також із вуст Андрія Броїла та секретаря Колодяжненської сільської ради Руслани Крочук.
Про подвиг Української Повстанської Армії розповіла учасник національно-визвольних змагань, жителька села Скулин Ганна Зелена.
У виконанні фольклорного колективу «Джерело», аматорського вокального ансамблю «Мальви», учнів місцевої школи лунали патріотичні пісні, поезія, в яких уславлено захисників України усіх часів.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація