Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 жовтня 2018 року
Сьогодні, 11 жовтня  2018 року, як і було анонсовано, з метою посилення  активного партнерського співробітництва між громадськістю Ковельщини і  місцевими органами влади у  напрямку вдосконалення діалогу на районному  рівні  голова райдержадміністрації Віктор Козак, за посередництвом редакції громадсько – політичної газети «Вісті Ковельщини», спілкувався з жителями району у форматі «прямої» телефонної лінії  «Запитай у влади».
Відверто кажучи,  визначений для розмови  стаціонарний телефон, упродовж години не втихав. Відтак, скориставшись можливістю аби заручитись підтримкою районної влади у вирішенні проблем окремих населених пунктів району, у редакцію районної газети  зателефонували 13 жителів краю. Найактивнішими виявились мешканці села Вербка,  серед них пенсіонери та багатодітні матері, котрі вкрай стурбовані ситуацією, що нині існує із пасажирським обслуговуванням, а тому просили  Віктора Козака  сприяння у  забезпеченні послугами  перевезення місцевих жителів. Такої ж тематики був дзвінок від жительки села Доротище, котра теж скаржилась на якість перевезень у напрямку «Доротище – Гішин». Щодо  наступних запитань то вони  стосувались  впровадження у закладах загальної середньої освіти району нового освітнього стандарту «Нової української школи», початку опалювального сезону у Ковельському районі, функціонування фельдшерко – акушерського пункту у селі Городище та ряду інших питань на котрі голова райдержадміністрації надав вичерпні відповіді і аргументовані роз’яснення.
Для детального ознайомлення з  відповідями на запитання жителів Ковельщини в одному з наступних номерів громадсько-політичної газети «Вісті Ковельщини» буде опублікований інформаційний матеріал, в рамках проведеної «прямої» телефонної лінії  головою райдержадміністрації Віктором Козаком.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної 
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація