Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
9 жовтня 2018 року
1 жовтня 2018 року в Україні стартував осінній призов на строкову військову службу. Триватиме він три місяці - до 31 грудня.
Його збільшив Президент України Петро Порошенко на один місяць з метою якісного відбору та у зв’язку із додатковим комплектуванням Національної гвардії та Державної прикордонної служби.
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України у жовтні – грудні 2018 року до Збройних Сил України та інших військових формувань для проходження строкової військової служби відправлять 17 тисяч 960 осіб.
Призову підлягають чоловіки віком 20-27 років, які не мають права на відстрочку, без судимості та проблем зі здоров’ям. Молодші юнаки, віком 18-19 років, можуть пройти службу в армії добровільно, за контрактом. Термін служби складає до 18 місяців. Для тих, хто має вищу освіту (магістр, спеціаліст) – до 12 місяців.
Сьогодні, 9 жовтня, урочисто провели на службу в армію 17 жителів Ковельщини, зокрема 10 чоловік з району та 7 з міста Ковеля.
Призовникам подякували за прийняте ними важливе рішення військовий комісар Ковельського районного військового комісаріату Сергій Гладун, представники районної та міської влади.
Вони побажали хлопцям гордо нести звання захисника Батьківщини, сумлінно виконувати присягу на вірність українському народові і повернутися додому сильними і змужнілими.
Помолився за юнаків та окропив їх свяченою водою благочинний Ковельського міського деканату УПЦ КП Василь Мичко.
Протягом жовтня 2018 року призовники будуть направлені до навчальних центрів Збройних Сил України та Національної гвардії України.
Спочатку всі пройдуть курс початкової підготовки, приймуть військову присягу потім будуть оволодівати військові навики у військових частинах.
Відповідно до пункту 7, підпункту 8 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», уведеного в дію Указом Президента України від 24 вересня 2015 року №744 військовослужбовці строкової військової служби до виконання бойових завдань у зоні операції Об`єднаних сил не направлятимуться.
 
 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація