Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
8 жовтня 2018 року
Сьогодні, 08 жовтня 2018 року, як і було анонсовано, відбувся запланований виїзний прийом громадян головою районної державної адміністрації Віктором Козаком  у адміністративному приміщенні Любитівської сільської ради.
До участі в прийомі долучився начальник міськрайонного управління у м. у Ковельському районі та м. Ковель Головного управління Держгеокадастру в області Андрій Олексюк.
Традиційно, жителі населених пунктів Любитівської сільської ради - доволі активні на зустрічах із керівництвом районної влади: громадяни озвучують не лише питання, які належать до компетенції останніх, а й низку тих, за якими потребують консультацій та роз’яснень. Окрім того, відають про наявні в житті громади проблеми.
Місцевий активіст окреслив ряд проблемних моментів, а також цікавився вирішенням питань, порушених на попередніх прийомах. Серед них – будівництво об’їзної дороги в обхід залізничного переїзду, який часто-густо зачинений на довготривалий термін, зведення в Любитові дитячого садка тощо. А також – щодо встановлення дорожніх вказівників та інших видів робіт, пов’язаних із правилами руху. Віктор Козак ознайомив із перебігом будівництва згаданої дороги, адже нині роботи за цим напрямком уже розпочалися, та умовами подальшого будівництва. Стосовно зведення закладу дошкільної освіти, Віктор Теодосійович наголосив, що вся, необхідна для подачі на розгляд проекту у високі владні кабінети процедура була здійснена фахово  й у визначенні терміни: проект активно лобіювали на різних рівнях влади, а відтак, питання виділення державних  коштів - справа  часу та, зрештою, фінансових можливостей держави.
Жителька с. Ворона потребувала консультації за питанням оформлення паю, яку надав Андрій Олексюк.
Із колективним зверненням завітали мешканки Любитова, які стривожені реорганізацією сфери медицини. Тож керівник виконавчої влади району поспілкувався із громадянками, озвучив нововведення, інформацією про які вони не володіли, а окремі питання Віктор Козак озвучуватиме на нарадах із представниками Ковельського МТМО.
Насамкінець Віктор Теодосійович поспілкувався із працівниками сільської  ради на актуальні теми життєдіяльності тутешньої громади, зокрема: виконання закону про децентралізацію, ведення підготовчих робіт з метою прокладання об’їзної дороги, матеріального та фізичного забезпечення будівництва, його організації тощо.
Окрім того, голова райдержадміністрації навідався на відрізок шляху, де планується прокладання згаданої дороги сполученням Любитів- Колодяжне. Зокрема, нині триває робота із розчищення полотна лісової дороги від лози, кущів та порослі. До згаданої справи долучилися чоловіча частина працівників райдержадміністрації на чолі із заступником голови райдержадміністрації Аркадієм Степанюком, місцеві жителі з обох сторін, а також – працівники СЛАТ «Тур».
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація