Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
8 жовтня 2018 року
Засідання комісії з надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації за утримання телиць та нетелів особистих селянських господарств, які народилися в результаті штучного осіменіння, вирощені і утримуються в цьому господарстві до 2-річного віку відбулося 8 жовтня, яку провела голова комісії, начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариса Білинська.
Відповідно до Комплексної програми розвитку галузі агропромислового комплексу в Ковельському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Ковельської районної ради від 25.12.2016 року на 2018 рік 15 тисяч гривень було виділено на виплату дотації за утримання телиць та нетелів в особистих селянських господарствах, які народилися в результаті штучного осіменіння, вирощені та утримуються в цьому господарстві до 2-х річного віку, з них використано 3 тисячі гривень (3 власники отримали кошти з розрахунку 1 тис. грн./1 гол.).
Головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації Світлана Вознюк зазначила, що станом на 1 жовтня 2018 року для отримання дотації до Комісії звернулося 2 власники ОСГ, які подали відповідні документи визначені Порядком надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації за утримання телиць та нетелів в особистих селянських господарствах, які народилися в результаті штучного осіменіння, вирощені і утримуються в цьому господарстві до 2-річного віку, затвердженого рішенням Ковельської районної ради від 18 травня 2017 року №15/24 на 2 голови.
Начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариса Білинська доповіла, що після опрацювання поданих документів у комісії зауваження відсутні. Було прийнято рішення про включення власників до реєстру №3 фізичних осіб на виплату згаданої дотації, розмір дотації за одну голову становитиме 1000 грн.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація