Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
8 жовтня 2018 року
Шановні служителі закону! Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем юриста!
Зі здобуттям незалежності Українською державою, професія юриста стає все більш вагомою та необхідною. Бути юристом – велика честь і відповідальність. Адже забезпечення прав та свобод кожного громадянина, розбудова демократичного правового суспільства, беззаперечно, залежать саме від Вас – суддів, адвокатів, нотаріусів, юрист-консультів, працівників правоохоронних органів, вчених-правників.
Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем Вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.
Від того, наскільки Ви будете успішними і сумлінними у цій непростій праці, залежить не лише наше з Вами майбутнє та майбутнє дітей та онуків, а й утвердження у світі іміджу України як правової та демократичної держави.
Бажаємо Вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки! Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод. Мудрості Вам, неупередженості і невтомності.

З повагою,
Віктор Козак, голови районної державної адміністрації
Андрій Броїло, голова районної ради 

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація