Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
8 жовтня 2018 року
У першу неділю жовтня - а цей день вже дихає осінньою прохолодою - відзначають професійне свято працівники освіти. Тож, 5 жовтня,  напередодні, світлого сонячного, вже по-осінньому свіжого дня, не менш яскравим був настрій у кожного вчителя, а зігрівали серця теплі й щирі слова вітань і запашні букети подарованих квітів… Саме така атмосфера панувала у Будинку культури с. Новий Мосир Голобської ОТГ, де відбулися святкові урочистості для працівників закладів освіти на території громади.
Дійство мало формат вогника, що вносило певну невимушеність, позбавило захід надмірного офіціозу. Тож присутні педагоги активно спілкувалися між собою, обмінювалися щирими зиченнями.
Привітати останніх завітали голова районної державної адміністрації Віктор Козак, 
Голобський селищний голова Сергій Гарбарук, ринули щирі віншування від колег – ветеранів галузі.
- Дорогі педагоги, - мовив Віктор Теодосійович. – Сьогодні - Ваше свято, радість якого ми щиро розділяємо із Вами, адже образ учителя є в душі кожного. Ваша професія – не просто суспільно важлива, вона ще й благородна. На Вас покладено велику відповідальність
 - не лише наповнити знаннями дитячі голови, а й прищепити високі моральні цінності, віднайти і розвинути особисті якості й таланти кожного учня. Кажуть, що педагог – це покликання - і цього не заперечиш, однак професія вимагає також щоденної копіткої праці над 
собою. Тож, любі вчителі, низький уклін Вам за направду титанічну працю і за любов до наших дітей.
Потому, як і передбачала програма заходу, на учасників зібрання чекав своєрідний «мистецько-освітній» коктейль з привітальних слів-побажань, пісень, вікторин, конкурсів та безліч сюрпризів. 
Приємним подарунком стали виступи аматорів сцени Голобської ОТГ: Будинку
мистецтв селища Голоби, Будинку культури с. Великий Порськ, закладу культури с. Байківці, колективу викладачів Голобської музичної школи.
Цікаво, що формат заходу передбачав інтерактивне спілкування із винуватцями свята, 
котрі відповідали на питання ведучих про рідні для них, за місцем роботи, заклади освіти – спілкування мало гумористичне забарвлення, було приправлене легкими дотепними жартами. Словом, усе цього дня було спрямовано на те, аби шановані педагоги почували себе максимально комфортно й невимушено, а організований на їхню честь захід  став приємним подарунком з нагоди свята. Тож, свято вдалося на славу!
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація