Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 жовтня 2018 року
                               Шановні освітяни Ковельщини!
Прийміть сердечні вітання із Вашим професійним святом, котре, беззаперечно, є  особливим для кожної людини, незалежно від її професійної діяльності. Адже одразу зринає у пам’яті  безтурботне, цікаве, дзвінке шкільне життя й постає образ улюбленого вчителя, який був порадником, другом, вихователем, взірцем. Бути вчителем, стояти у витоків долі своїх учнів, дивитись, як із року в рік вони підростають, мужніють та розумнішають, насичуючись від вас знаннями та життєвою мудрістю – мабуть, найпрекрасніше, що є у цій професії.
Сьогодні, як ніколи, високі вимоги до сфери освіти з боку держави та суспільства. Успішно впроваджується освітня реформа, зокрема, з початку року в закладах загальної середньої освіти району запрацювала «Нова українська школа» й у цьому – і велика Ваша заслуга. 
Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі, за покликання дарувати мудрість і знання нашим дітям.
Хай засіяна кропіткою працею освітянська нива буде завжди багата новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами і здобутками.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щирої радості, добробуту, достатку і тепла, творчої наснаги, нових педагогічних звершень та Божої ласки! Зі святом Вас!
 
З повагою,
Віктор Козак, голова районної державної адміністрації
Андрій Броїло, голова районної ради.

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація