Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 жовтня 2018 року
Як відомо, головою обласної державної адміністрації Олександром Савченком було ініційовано участь органів виконавчої влади у забезпеченні зайнятості населення краю, зокрема – у частині перемовин із найбільшими підприємствами Волині стосовно наявності вакансій та активному інформуванні населення про них. Перше завдання покладено на департамент економіки та євроінтеграції облдержадміністрації, а інформування населення, своє чергою, здійснюватиметься по вертикалі влади: через голів райдержадміністрацій, сільських, селищних голів та старост. 
Отож, на виконання доручення голови облдержадміністрації від 25 вересня 2018 року №6669/17/2-18 щодо інформування населення району про актуальні вакансії на провідних підприємствах області, розгорнули відповідну роботу на рівні нашого району. Зокрема, сьогодні, 5 жовтня 2018 року, відбулася робоча зустріч голови районної державної адміністрації Віктора Козака, голови районної ради Андрія Броїла, за участі окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, із сільськими та 
селищними головами, у тому числі, об’єднаних територіальних громад.
Начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариса Білинська ознайомила присутніх зі змістом доручення голови облдержадміністрації. Лариса Іванівна зазначила, що з метою забезпечення орієнтованого на клієнта підходу під час підбору роботи громадянам, які шукають роботу і підбору персоналу на замовлення роботодавців інформація щодо вакантних посад провідних підприємств області, а саме ПрАТ «СКФ Україна», Modern-Expo Croup, Кромберг енд Шуберт, ДП «ЛРЗ»МОТОР», ТОВ «Континіум Тпрейд», ТзОВ «Порт Сіті Груп», ПП Марковець Віктор Миколайович, ПП «РЕММЕБЛІ», ТзОВ «БРАМА-СВІТ» попередньо доведена до відома сільських, селищних голів району, міськрайонного центру зайнятості, розміщена на стенді в ЦНАПі Ковельської райдержадміністрації, однак вона постійно оновлюватиметься й оперативно надаватиметься на місця. 
За цим напрямком вже налагодили співпрацю із Ковельським міськрайонним центром зайнятості, власне, і цього дня наявну інформацію про вакансії представили для керівників органів місцевого самоврядування його фахівці.
Віктор Козак, звертаючись до присутніх, мовив, що трудову міграцію подолати тяжко, однак у тих випадках, коли вона має сезонний характер і громадяни більшість часу проводять удома, не маючи постійного місця роботи, слід максимально донести інформацію про можливості офіційного заробітку тут, на рідній землі:
- Люди повинні жити не лише сьогоднішнім днем, а й дбати про майбутнє, приміром, про своє пенсійне забезпечення, для призначення якого важливе офіційне працевлаштування, - мовив Віктор Теодосійович.
Варто зазначити, що інформація про перелік актуальних посад щомісяця з’являтиметься на офіційних веб-ресурсах облдержадміністрації та райдержадміністрації.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація