Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 жовтня 2018 року
НВК «Загальноосвітня школа І-ІІI ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Вербка відзначив 20-річчя…
Для кожної людини школа – це той життєвий етап, який дає можливість відчути смак дитинства, згадати період дорослішання і становлення особистості, цікаві історії шкільного  життя. Шкільні роки  справді найкращий час у житті людини, тому й приходять ці думки з таким теплом і легкістю.
Напередодні освітянського свята  та відзначення 20- річного ювілею НВК «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» села Вербка відбулося урочисте зібрання.
Привітати педагогів завітали  голова районної державної адміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, Дубівський сільський голова Роман Троцюк, друзі й партнери закладу.
Історія створення школи в селі Вербка сягає  далеких 60 років, на той час вона була початковою, а ось як заклад загальної середньої освіти  вона ще зовсім молода – їй лише 20 років. Якщо брати до порівняння кількість учнів, то доволі цікавим є той факт, що і як 20 років тому натепер у  школі навчається більше чотирьох сотень дітей. Навчальний заклад багатий своєю історією та освітянськими звершеннями, поколіннями мудрих педагогів і вдячних за науку випускників. За 20 років школа дала путівки в доросле життя більше трьом сотням випускників 11 класів. Серед них було 35 медалістів, чимало переможців олімпіад різних рівнів, лауреатів різних конкурсів. Двоє із випускників повернулись у школу у якості педагогів. Та головне, що всі вони стали порядними людьми, справжніми патріотами незалежної України.
Нині школа має статус НВК, де в комплексі функціонує і школа, і дитячий садок, тут працює 41 педагог та 8 вихователів, а це  потужна команда професіоналів педагогічної справи.
Як відомо, історію школи творять як учителі, так учні, але усе починається з малого: колосок із паростка, будинок із цеглини, а школа – із першокласників. Відрадно, що цьогоріч у навчальному закладі 60 першокласників, котрі сіли за парти в новому освітньому просторі навчаються за нормами «Нової української школи».
На початку урочистостей з вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор освітнього закладу Валентина Саковська, яка привітала колег зі святом. Вона наголосила, що школа виховує учнів, піклується про них, веде по життю. Весь педагогічний колектив із гордістю святкує ювілейну дату, радіє за своїх успішних вихованців.  Валентина Миколаївна висловила подяку всім вчителям і працівникам закладу, ветеранам педагогічної справи, батькам, партнерам та меценатам школи.
Надалі щирі вітання та вдячність педагогам виголосили голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло та голова Дубівської сільської ради Роман Троцюк.
Віктор Козак зазначив, що суттєво - важливі зміни відбулись у  школі упродовж минулих років, тут відбувались будівельні роботи
є і за результатами злагодженої  співпраці усіх гілок влади, сьогодні діти здобувають знання у  комфортних, теплих класах, з усім необхідним сучасним обладнанням.
Віктор Теодосійович світлою пам’яттю та добрим словом згадав колишнього Дубівського сільського голову Павла Безеку, який доклав максимум зусиль, аби  розпочалось будівництво нового приміщення школи.  
А також керівник виконавчої влади району побажав усім присутнім міцного здоров’я, віри в гарне майбутнє нашої держави, мирного неба і сонячних посмішок на обличчях наших дітей.
За багаторічну сумлінну творчу працю, досягнуті успіхи у справі навчання, виховання дітей і учнівської молоді  Ковельщини та з нагоди ювілейної дати – 20-річчя навчального закладу колектив НВК «Загальноосвітня школа І-ІІI ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Вербка Дубівської сільської ради був нагороджений подякою голови райдержадміністрації та районної ради.
Для присутніх колектив школи підготував святкову програму. Ведучі повідали гостям про історію розвитку навчального закладу. Учні співали ліричні пісні про шкільне життя, навчання, суворих, але люблячих педагогів. Глядачі нагородили юних артистів бурхливими оплесками за талановиті виступи. Після урочистої частини свята гості мали нагоду прогулятися коридорами святково прикрашеного навчального закладу.
Зі стін школи вийшли сотні талановитих випускників, які, стали добрими, духовно багатими людьми, котрі понесли у світ посіяні у їх душі зерна любові до всього рідного.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація