Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
4 жовтня 2018 року
Свято День працівників освіти, встановлене Указом Президента України в 1994 році, відзначається у першу неділю жовтня.
Це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти — день, у який відзначається роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях. Це свято не тільки для педагогів, але й для студентів, тому що саме в цей день з’являється можливість віддячити педагогам за їхню благородну справу. За багато років свого існування Ковельський промислово-економічний коледж підготував та випустив понад 10 тисяч спеціалістів, які працюють в різних куточках України та зарубіжжя. Коледж має потужну матеріально-технічну базу, славиться своїм висококваліфікованим творчим колективом, в якому працюють відмінники освіти України, багато викладачів мають вищу категорію, нагороджені відзнаками Міністерства освіти і науки України, обласної влади та місцевих органів влади.
Студенти закладу професійної освіти постійно займають перші та призові місця у Всеукраїнських конкурсах, обласних олімпіадах, спортивних змаганнях та продовжують славетні традиції Ковельського промислово-економічного коледжу.
Так, напередодні, 4 жовтня в Ковельському промислово-економічному коледжі відбулися святкові урочистості, присвячені 40 річниці з дня заснування закладу та Дня працівників освіти.
Фойє  коледжу було прикрашено плакатами присвяченими відзначенню цих подій. 17 навчальних груп коледжу презентували виставку-конкурс композицію «Коледж: історія і сучасність». Авторитетні члени журі (гості свята) відмітили високий мистецький рівень усіх композицій.
Студенти коледжу за доброю традицією привітали своїх викладачів із їхнім професійним святом. Викладацький склад отримав у подарунок не лише традиційні квіти, але й концерт, підготовлений силами своїх вихованців. На захід завітали перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, голова районної ради Андрій Броїло, заступник міського голови Ігор Прокопів, ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук безліч викладачів та співробітників економічного коледжу.
Розпочалися урочистості привітаннями, з якими звернулася до своїх колег ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук. Петро Петрович подякував  присутнім за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм та вручив відзнаки від обласної влади і Луцького національного технічного університету.
Звертаючись до винуватців свята, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман передав вітання від голови райдержадміністрації Віктора Козака, побажав всім присутнім відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.
Подякою голови Ковельської районної державної адміністрації та голови Ковельської районної ради за сумлінне виконання професійних  обов’язків, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, активну  громадянську позицію та з нагоди Дня працівників освіти було відзначено працівників  Ковельського промислово-економічного коледжу, а саме: викладача математики, голову методичної циклової комісії природничо-математичних  дисциплін  Людмилу  Лиховид, викладача фахових  дисциплін Андрія Мельничука, викладача комп’ютерних  дисциплін  Олександра Новосада, викладача фахових технічних дисциплін  Олександра Попова, викладача комп’ютерних дисциплін Олександра Хорунжого, а також за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових  обов’язків, активну громадянську позицію та з нагоди Дня працівників освіти відзначено завідувача котельні Ковельського промислово-економічного коледжу Геннадія Місюру.
Учні та студенти коледжу підготували святковий концерт. На сцені виступили представники талановитої молоді з музичними та гумористичними номерами, між якими лунали слова поздоровлень і подяки на адресу тих, хто присвятив себе благородній викладацькій справі. Безумовно, святковий концерт залишив яскраві враження в душі кожного глядача.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація