Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
4 жовтня 2018 року
Сьогодні, 04 жовтня 2018 року, у залі засідань райдержадміністрації відбулося виїзне засідання мобільної групи з питань надання правової допомоги та роз’яснення  антирейдерського законодавства.
Організований Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області
захід відбувся за представництвом Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги, за організаційної підтримки управління регіонального розвитку райдержадміністрації.
Безпосередніми учасниками засідання були: начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариса Білинська, начальник відділу державної реєстрації 
райдержадміністрації Юрій Кондратович, начальник Ковельського міськрайонного управління у м. Ковель та Ковельському районі Головного управління Держгеокадастру в області Андрій Олексюк,  представники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови та інші
працівники органів місцевого самоврядування, представники територіального відомства поліції тощо. 
На актуальні теми, що стосуються надання правової безоплатної допомоги, в тому числі – у сфері земельних відносин, у напрямку державної реєстрації, протидії рейдерським захопленням – виступили перший 
заступник начальника Головного територіального управління юстиції в області Сергій Філюк та начальник Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василь Ковальчук. 
Доповідачі представили інформацію про роботу мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, котра є соціальною програмою Уряду і доступна для
соціально вразливих категорій населення, а також органів місцевого самоврядування, надали контактну інформацію, куди можна звертатися задля її отримання. Потому окреслили питання у сфері земельних відносин, за якими найчастіше звертаються громадяни до фахівців Бюро правової допомоги.
Варто зазначити, що зустріч проходила у форматі живого спілкування: більшість із присутніх ставила правникам актуальні питання, з якими зіштовхувалися у роботі в органах місцевого самоврядування, Держгеокадастру, державної реєстрації, цікавилися юридичними аспектами вирішення проблемних моментів.
Зокрема, порушили тему додаткових угод з орендарем земель сільської ради,
 встановлення правонаступництва після смерті пайовика на розпайовані землі, майно тощо, випадки подвійної реєстрації земельних ділянок, а насамкінець – про зміни у земельному законодавстві. За всіма напрямками було надано вичерпні консультації, тож загалом зустріч стала для учасників – інформативною, а спілкування – конструктивним.
 
 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація