Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
«Волинь-Інвест 2018»: головна інвестиційна подія року
«Волинь-Інвест 2018»: головна інвестиційна подія року.
Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Волинь-Інвест 2018» після тривалої перерви знову повернувся  на Волинь. Сьогодні, 21 вересня, він стартує у Луцьку  та охопить у спільному форматі конструктивної роботи понад 300 учасників, як із України, так і з-за кордону. Проходитиме  пленарне засідання на базі РЦ «Промінь», панельні дискусії відбуватимуться у великій та двох малих залах цього комплексу, заплановано також огляд виставки місцевих підприємств та ознайомлення з туристично-рекреаційним потенціалом області на площі перед РЦ «Промінь». Формат форуму передбачає насичену програму, що складається з трьох тематичних дискусійних платформ, які присвячені питанням: 
– «зеленої економіки», енергетичної ефективності, нової промисловості, логістики, створення та функціонування індустріальних парків і логістичних центрів;
– розвитку сільського та лісового господарства; 
– туризму, культурної, науково-освітньої співпраці. 
Серед спікерів - голова районної державної адміністрації Віктор Козак, котрий  презентуватиме  Індустріальний парк "Ковель", який має усі шанси стати прикладом успішної реалізації державно-приватного партнерства.
Загалом,  Форум об’єднає  300 представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, дипломатичного корпусу, торгово-промислових палат, бізнесу, ділових, освітніх і наукових кіл, фінансових організацій та установ, експертів з міжнародних програм та проектів, із них до 100 – іноземців. Наразі свою участь  підтвердили  делегації з 13 країн cвіту: Польщі, Нідерландів, Малайзії, Туреччини, Китаю, Південної Кореї, Італії, США, Норвегії, Ірану, Німеччини. Будуть посли, консули, посадовці, бізнесмени, представники донорських організацій та інвестиційних компаній, а також потужні делегації з інших областей України.
Захід проводиться Волинською обласною державною адміністрацією спільно з Волинською обласною радою, Волинською торгово-промисловою палатою і Луцькою міською радою.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація