Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
3 жовтня 2018 року
Сьогодні, 3 жовтня 2018 року, відбулося засідання  постійнодіючої  конкурсної комісії по визначенню переможця на  право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл,  селищ району під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Козака.
На розгляд комісії було представлено два питання. Як відомо, на попередньому засіданні згаданої комісії відбувся розгляд клопотання Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату для тимчасового користування двома гаражними приміщеннями по вул. Грушевського 14, м. Ковель для зберігання службових автомобілів, а відтак було прийнято рішення надати згадане нерухоме майно у
користування. Однак сьогодні ішлося про відмову Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату від оренди гаражів, тож комісія вирішила: доручити начальнику управління регіонального розвитку Ларисі Білинській підготувати відповідне розпорядження.
Другим пунктом мовилося про оголошення конкурсу на вільні робочі кабінети: № 26 за адресою м. Ковель, вул. Грушевського, 14 та приміщення робочого кабінету №509 за адресою м. Ковель, вул. Незалежності, 73. Відтак було вирішено: оголосити відповідний конкурс, затвердити конкурсні пропозиції та умови конкурсу по вищезгаданих приміщеннях; начальнику управління регіонального розвитку райдержадміністрації Ларисі Білинській підготувати відповідне розпорядження голови райдержадміністрації щодо вищезгаданого майна, яке може бути запропоноване для надання в оренду на конкурентних засадах та подати для публікації в громадсько-політичній газеті «Вісті Ковельщини» оголошення про проведення конкурсу на оренду цих приміщень. 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація