Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
3 жовтня 2018 року
«Ми – діти козацького роду»
З нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначаємо 14
жовтня, служба у справах дітей райдержадміністрації, відділ соціальних служб для сім’ї,
дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації, Ковельська міськрайонна організація УСВ Афганістану провели на території лісового масиву, біля с. Зелена, спортивно-туристичні змагання «Ми – діти козацького роду» для учнів закладів загальної середньої освіти району.
Приурочені до вищезгаданих свят  заходи, що мають на меті патріотичне виховання шкільництва та молоді, популяризацію професії військових, туризму, спорту і, власне, організацію цікавого і насиченого дозвілля дітей
 на свіжому повітрі – важлива частина роботи, котру здійснюють профільні структурні підрозділи райдержадміністрації спільно із громадськими організаціями. 
У рамках змагань діти отримали навики військової справи. Зокрема, долали туристичні етапи в бронежилеті, військовому спорядженні та помірялись силами у стрільбі з пневматичної зброї.
Варто зазначити, що захід видався для дітвори цікавим та захопливим: усі етапи змагань долали активно й із великим задоволенням.
Відтак, у підсумку, перше місце серед учасників змагань здобула команда закладу середньої загальної освіти І-ІІІ ст. с. Зелена, друге – ЗОШ І-ІІ ст. с. Черемошне, третє – ЗОШ І-ІІ ст. с. Доротище. 
 
 
 
Служба у справах дітей райдержадміністрації

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація